VUL Santariškių klinikų II širdies chirurgijos skyriuje

Jau tapo tradicija, kad kasmet gegužės 31 d. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga VšĮ „Viena šeima“ aplanko VUL Santariškių klinikų II-ojo širdies chirurgijos skyriaus mažuosius pacientus. Šiame skyriuje kasmet gydoma apie 350 vaikų, atliekama per 200 operacijų. Būtent čia 2010-ųjų metų gegužę ir gimė socialinis kultūrinis projektas „Šypsenų lietus“, iki šiol keliaujantis po Lietuvą ir dovanojantis šypsenas sergantiems Lietuvos vaikučiams bei jų artimiesiems.

2012 metų pabaigoje organizavome labdaros akciją „Padėkime pasveikti mažosioms širdelėms“, kurios metu internetiniame portale „Kiaulė taupyklė“ geros valios žmonės galėjo įsigyti kalendorius su vaikų piešiniais , taip paremdami širdies ligomis sergančius vaikučius. Už surinktas lėšas buvo nupirktas deguonies drėkintuvas ir šiandieną padovanotas II-ajam širdies chirurgijos skyriui.

Na, o dovanėles, spalvingus balionus, gerą nuotaiką ir šypsenas vaikučiams dovanojo visų vaikų draugas – Meškinas Tedis, linkėdamas kuo greičiau pasveikti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.