Apie mus

Ne kartą išgirdę vieną – kitą širdį gniaužiančią istoriją apie vargstančius, sergančius, vienišus, nelaimės ištiktus žmones, šeimas arba tuos, kurie jos neturi, paguodžiame save, – kaip gerai, kad šiandien esame sveiki, sotūs, apsirengę, turime „stogą virš galvos“, darbą ir artimuosius, kurie visada pasiruošę ištiesti pagalbos ranką, užjausti, suprasti… . Atsidūstame ir toliau pasineriame į savo kasdieninius darbus, džiaugsmus bei rūpesčius. Bet ar dažnai savęs paklausiame : Gal aš galiu padėti?

Viešoji įstaiga „Viena šeima“ vykdo socialinę – kultūrinę veiklą, siekdama suburti į vieną šeimą visus norinčius ir galinčius vienaip ar kitaip prisidėti, sprendžiant įvairias socialines beglobių, našlaičių, neįgaliųjų, nelaimės ištiktų žmonių problemas. Pagrindinis mūsų uždavinys – atsižvelgti ne tik į materialinius poreikius, bet ir dvasinio stiprinimo bei palaikymo svarbą, padedančią lengviau integruotis į visuomenę bei dvasiškai tobulėti.

VšĮ „Viena šeima“ veiklą pradėjo 2010 metais, vykdydama socialinį-kultūrinį projektą „Jūs mums rūpite“, skirtą globos namuose gyvenantiems seneliams. Nuo 2010-ųjų metų gegužės mėnesio pradėtas įgyvendinti socialinis-kultūrinis projektas „Šypsenų lietus“, sulaukęs didelio visuomenės dėmesio ir palaikymo. „Šypsenų lietus“ keliauja po Lietuvą, nešdamas šypsenas sergantiems Lietuvos vaikams bei jų artimiesiems, kuriems šiandien ligoninė – laikini antri namai.

Vykdomi projektai:

Dokumentai: